Audio Sluchátka Bezdrátová Carneo S6 Wireless

Kód: 876
Neohodnoceno
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poslouchejte pohodlně oblíbenou hudbu!
Sluchátka Carney S6 jsou vybaveny technologií Bluetooth 4.1, takže je můžete snadno spárovat s telefonem nebo tabletem a začít přehrávat hudbu. Jsou zpětně kompatibilní i s verzemi BT 3.0. a 2.0. Zabudované neodymiové reproduktory vytvářejí čistý a jasný zvuk a přitom nepřekáží žádné kabely.
Jde to i bez mobilu
Nemáte u sebe mobil? Nevadí! Stačí vložit do sluchátek micro SD kartu (max. 32 GB) s nahranými skladbami a díky vestavěnému MP3 přehrávači může zábava pokračovat. Pokud Vás přestane bavit hudba z mobilu či micro SD karty, jednoduše si pusťte vestavěné FM rádio a opět máte o zábavu postaráno.
Hrají i přes kabel
Když můžete celý den poslouchat v pohodlí, hudbu si zkrátka užijete více. Vestavěná baterie Vám umožní užívat si svobodu a flexibilitu bezdrátového přehrávání až 8 hodin, aniž přitom utrpěla kvalita zvuku. Pokud by se baterie vybila a nemáte právě možnost ji nabít, součástí balení je klasický kabel s konektorem jack 3,5 mm, který tuto nepříjemnou chvilku zachrání. Zvuk půjde přes kabel a můžete je použít jako standardní sluchátka - i ke PC.

Jednoduchá obsluha
Sluchátka Carneo S6 Vám přivedou do uší oblíbené písničky na pár kliknutí. Jste úplně pohlceni hudbou a někdo Vám do odrazu volá? Jedno kliknutí na sluchátkách a přijmete hovor. S kvalitním mikrofonem je hlas při telefonování jasný a srozumitelný.
Pohodlný poslech celý den
Sluchátka navzdory své velikosti drží perfektně na hlavě a mají opravdu kvalitní a čistý zvuk. Měkké koženkové náušníky zajistí pohodlné nošení a potlačení okolního hluku je na velmi dobré úrovni. Skoro zapomenete, že máte na hlavě 170 g sluchátka s mikrofonem.

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky