Dualsense Wireless Controler ovladač PS5

Kód: 1164
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SONY
1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Zostři své smysly
Bezdrátový ovladač DualSense pro konzoli PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu, dynamické adaptivní spouště2 a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dualsense Wireless Controler

Se špičkovou herní konzolí PlayStation 5 si hry užijete mnohem více nejen zásluhou jejího obrovského výkonu, ale také prostřednictvím stejně skvělého příslušenství. Tím nejdůležitějším je samozřejmě ovladač – Sony mu proto věnovalo maximální pozornost. DualSense tak přichází s novinkami, jako je špičková hmatová odezva, adaptivní spouště nebo integrovaný mikrofon. A samozřejmě přitom designem perfektně koresponduje s vaším nejlepším herním přítelem – PlayStationem 5.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Vynikající hmatová odezva
  • Funkce dobře známé z DualShocku 4, ještě vylepšené
  • Mikrofon a reproduktor přímo na ovladači + 3,5mm jack k připojení sluchátek
  • Podpora pohybové ovládání díky akcelerometru a gyroskopu
  • Moderní USB-C pro dobíjení

 

Prožijte hry jako nikdy předtím.

 

Hmatová odezva

Duální pohon u ovladače nahrazuje vibrující motorky. Výsledkem je, že mnohem intenzivněji budete prožívat děj hry zásluhou dynamických vibrací simulujících například zpětný ráz zbraní.

 

Adaptivní spouště

Adaptivní spouště se postarají o to, že procítíte intenzivněji každou akci – ať už jde o natahování tuhé tětivy luku nebo třeba zadupnutí brzdového pedálu v oblíbené závodní hře.

 


 

Mikrofon a 3,5mm jack 

Ovladač má integrovaný mikrofon, abyste mohli být v kontaktu se spoluhráči. Díky 3,5mm jacku na jeho těle navíc můžete připojit i headset. Na ovladači je pak také speciální tlačítko pro okamžité ztlumení hlasového výstupu.


 

Tlačítko vytvořit

Na ovladači najdete také tlačítko vytvořit pro rychlé zachycení a vysílání dramatických okamžiků z vašeho hraní. Jeho základem se stalo revoluční tlačítko Share z DualShocků.


 

Dvoubarevný design

Design ovladače dokonale koresponduje s herní konzolí PlayStation 5. Ergonomii pak napomáhá intuitivní rozložení ovládacích prvků s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou.


 

Funkce, které hráči milují

I u bezdrátového ovladače DualSense se můžete těšit na dobře známé a obrovsky oblíbené funkce DualShocku 4 pro PlayStation 4.

 

USB-C

Na těle ovladače je moderní port typu USB-C pro rychlé dobití integrované baterie s dlouhou výdrží.

 

 

Integrovaný reproduktor

Ovladač má kvalitnější vestavěný reproduktor, takže vybrané hry vás do děje vtáhnou ještě více i zvuky vycházejícími přímo z něj.

 

 

Senzor pohybu

Ovladač disponuje také akcelerometrem a gyroskopem, takže v podporovaných hrách lze využívat návykové pohybové ovládání.

 


 

Nabíjecí stanice DualSense

Doporučujeme dokoupit stylovou nabíjecí stanici DualSense. Nabízí zacvakávací provedení pro snadné nabíjení až dvou ovladačů současně. Skvěle poslouží i jako stylové místo pro skladování ovladačů, když je nepoužíváte.

Zostři své smysly
Bezdrátový ovladač DualSense pro konzoli PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu, dynamické adaptivní spouště2 a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu.
Díky duálnímu pohonu, který nahrazuje tradiční vibrující motorky, fyzicky ucítíš to, co se děje ve hře. Tyto dynamické vibrace budou ve tvých rukou simulovat nejrůznější situace od prostředí až po zpětný ráz zbraní.
Zažij proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím. Fyzicky ucítíš své akce na obrazovce – od natahování tuhé tětivy luku až po sešlápnutí brzd rychle jedoucího auta.
Vestavěný mikrofon a zástrčka pro sluchátka s mikrofonem
Povídej si s přáteli online prostřednictvím vestavěného mikrofonu nebo připoj svá sluchátka s mikrofonem k 3,5mm zástrčce. Se speciálním tlačítkem ztlumení můžeš snadno a během okamžiku vypnout hlasový vstup.

Tlačítko vytvořit
Tlačítko vytvořit ti umožní zachytit a vysílat ty nejepičtější herní momenty3. Tlačítko vytvořit staví na úspěchu průkopnického tlačítka SHARE. Nabízí hráčům další způsoby produkce herního obsahu a vysílání jejich dobrodružství do světa.

Měj vše pevně v rukou díky vylepšené dvoubarevné konstrukci, která kombinuje ikonické, intuitivní rozložení s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou.

Zůstaň ve hře a buď připraven čelit svým kamarádům s nabíjecí stanicí DualSense.

Díky zacvakávacímu provedení nabíjecí stanice připojíš dva bezdrátové ovladače DualSense5 snadno a rychle. Ovladače se nabíjejí stejně rychle, jako když jsou připojené ke konzoli PS5 – uvolníš si tak porty USB, aniž by utrpěl výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ PS / XBOX
Záruka: 2 roky