Gamepad Microsoft XSX Wireless Controller red ovladač červený

Kód: 1171
Tip
Neohodnoceno
Značka: Microsoft
1 600 Kč 1 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Gamepad Microsoft Xbox XSX Wireless Controller, červená

S vylepšeným ovladačem pro Xbox bude hraní her ještě pohodlnější a vaše výkony lepší. Těží z geniální ergonomie a protiskluzového povrchu, takže se drží s jistotou a příjemné hraní slibuje i po několikahodinových seancích. Využít můžete vlastní mapování tlačítek a dlouhý bezdrátový dosah. Napájení probíhá za pomocí baterií či po připojení kabelu typu USB-C. Pro připojení sluchátek poslouží 3,5mm jack, takže nebudete při hraní nikterak rušit své okolí.

Využívá technologii Bluetooth, takže jej můžete využít i při hraní her na tabletech nebo počítačích s Windows díky bezdrátovému adaptéru. Disponuje také vibrační odezvou Impulse Trigger, díky které nárazy, střelbu či srdeční tep vašeho hrdiny ucítíte i v konečcích prstů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátový ovladač pro zařízení Xbox Series X/S, Xbox One, operační systém Windows 10 a Android
  • Napájení s pomocí baterií či kabelu USB-C
  • Ergonomické provedení s texturovanými spouštěmi, tlačítky a zadním krytem pro vylepšené držení
  • Technologie Bluetooth
  • 3,5mm stereofonní konektor pro sluchátka
  • Bezdrátový adaptér pro OS Windows 10

 


 

Připravte se na novou úroveň hraní

Bezdrátový ovladač s modernizovaným designem, tvarovaným povrchem a ještě vylepšenou ergonomií, která vás připraví i na dlouhotrvající pobyt ve vašich oblíbených herních světech. Texturovaný úchop přispěje k pevnému stisku a hybridní směrový ovladač zase pomůže rychle navolit zbraň či potřebnou věc z inventáře. Zachytávejte a sdílejte obsah za pomocí stisku jediného tlačítka a rychle přepínejte mezi zařízeními Xbox Series X/S, Xbox One a počítačem s operačním systémem Windows 10 či zařízení Android.

Gamepad Microsoft Xbox XSX Wireless Controller


 

Vyhrazené tlačítko sdílet zachytí nejvýbušnější akci

Díky dedikovanému tlačítku Sdílet můžete snadno začít streamovat právě hrané hry či si uložit screenshoty k pozdějšímu prohlížení. Všechny vaše herní zážitky tak zůstanou zachovány a vy se budete moci svými úspěchy pochlubit nejen svým přátelům, ale celému světu.

Gamepad Microsoft Xbox XSX Wireless Controller


 

Zasaďte smrtící úder – přesně a rychle

Ještě vylepšenou přesnost míření přináší hybridní směrový ovladač, texturovaný úchop na spouštích, tlačítkách a zadním krytu. Ovládání tak bude nejen příjemné, ale vždy dokonale přesné. Už se vám tak nestane, že by vám v průběhu zápasu sklouzla ruka a vy se tak připravili o důležitý kill.

Gamepad Microsoft Xbox XSX Wireless Controller


 

Usnadněte si přepínání zařízení

Ovladač snadno spárujete a přepnete při přesunu mezi rozličnými zařízeními včetně Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, počítače s operačním systémem Windows 10 a Android. Do budoucna se navíc chystá i podpora systému iOS, takže ovladač budete moci využít prakticky kdekoliv.

Gamepad Microsoft Xbox XSX Wireless Controller

Nová úroveň hraní

Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač pro Xbox s modernizovaným designem, tvarovaným povrchem a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí při hraní. Zůstaňte zaměřeni na cíl s texturovaným úchopem a hybridním směrovým ovladačem. Zachytávejte a sdílejte obsah s lehkostí pomocí vyhrazeného tlačítka Sdílet. Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi zařízeními, včetně Xbox Series X | S, Xbox One, Windows 10 PC, iOS a Android.*

Vyhrazené tlačítko Sdílet

Snadné zachycení a sdílení obsahu, jako jsou například snímky obrazovky, nahrávky a další, pomocí nového tlačítka Sdílet.

Miřte přesně

Miřte přesně s novým hybridním směrovým ovladačem, texturovaným úchopem na spouštích, tlačítkách a zadním krytu.

Přepínání zařízení

Snadno párujte a přepínejte mezi zařízeními včetně Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, počítačů s Windows 10 a zařízení s iOS nebo Androidem.*

Kompatibilita

Zahrnuje technologii Xbox Wireless a Bluetooth® pro bezdrátové hraní na konzolích, počítačích, mobilních telefonech a tabletech. Do 3,5mm stereofonního konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka s mikrofonem.*

*Kompatibilní s vybranými zařízeními a verzemi operačního systému. U zařízení s Androidem nejsou některé funkce přes Bluetooth podporovány. Další informace naleznete na webu xbox.com/controller-compatibility. Mapování tlačítek je dostupné v aplikaci Xbox Accessories pro Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Windows 10.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ PS / XBOX
Záruka: 2 roky