Herní Genesis HV59

Kód: 870
Neohodnoceno
1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natec Genesis HV59

Natec Genesis HV59 je multiplatformní bezdrátový headset, který lze používat s konzolemi (PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 – bez funkce mikrofonu), stolními počítači, laptopy, TV a jinými zařízeními, které jsou vybaveny optickým audio výstupem, nebo USB portem. Univerzálnost není jedinou výhodou této sady, HV59 také přináší vysokou kvalitu zvuku, komfortní ovládání hlasitosti na mušli a bezdrátový dosah do 10m.
Multiplatformní
Sluchátka Genesis HV59 potěší ty hráče, kteří nejsou omezeni na používání pouze jedné platformy. Díky optickému vstupu a microUSB portu jsou sluchátka HV59 kompatibilní s konzolemi, počítači, laptopy, TV a jinými zařízeními z optickým výstupem. V balení se nachází 2 USB kabely, optický kabel a kabel audio jack 2.5mm, který vám umožní připojit sluchátka do gamepadu Xbox 360.
Citlivý odnímatelný mikrofon
Model HV59 je vybaven citlivým mikrofonem, který zajišťuje kvalitní přenos zvuku bez šumů a zkreslení. Mikrofon lze snadno odpojit od sluchátek, takže vám nebude překážet když ho v dané chvíli nechcete použít.
Snadné ovládání
Ovládání umístěno na pravé mušli sluchátek umožňuje jak rychlé a snadné nastavení hlasitosti zvuku a mikrofonu tak i zapnutí/vypnutí mikrofonu v každém okamžiku.
Stylové a pohodlné
Genesis HV59 je náhlavní souprava pro hráče, kteří chtějí vyniknout v davu mezi jinými hráči. Jejích originální a atraktivní vzhled zvýrazňuje červené provedení některých prvků. Vysoký komfort používání zabezpečuje polstrování na hlavovém mostu a náušnicích, které zajistí, že i několikahodinové používání bude stále pohodlné a příjemné.
Vlastnosti

  • vysoko kvalitní reproduktory,
  • kompatibilní s PC, laptopy, konzolemi, TV atd.,
  • flexibilní odnímatelný mikrofon,
  • ovládaní hlasitosti na mušli,
  • optický vstup zvuku.


SPECIFIKACE
Typ sluchátek: Náušní
Audio systém: Stereo
Ovládání hlasitosti: Integrované na mušli
Citlivost sluchátek: 107 dB
Frekvenční odezva sluchátek: 20 - 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Odnímatelný mikrofon: Ano
Citlivost mikrofonu: -60 dB
Konektor: Optický vstup + mikro USB port
Dosah: 10 m
Komunikace: Bezdrátová
Kompatibilní s: PC, konzolemi PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 – bez funkce mikrofonu, TV a jinými zařízeními z optickým výstupem
Obsah balení: Sluchátka HV59, vysílač bezdrátového signálu, 2x USB kabel, optický kabel, kabel audio jack 2.5mm

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky