Mraznička Goddess FTE0300WW9E bílá

Kód: 1899
Neohodnoceno
Značka: Goddess
10 550 Kč 8 719,01 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vše o produktu

volně stojící truhlicový mrazák • objem mrazničky 300 l • energetická třída E • termostat • hlučnost max. 41 dB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Goddess FTE0300WW9E

Mít doma pořádnou zásobu masa se vyplatí. Kde jej ale skladovat, když už kombinovaná chladnička nestačí? Výbornou volbou, i s ohledem na rozumnou pořizovací cenu, je truhlicový mrazák Goddess FTE0300WW9E.

Energetická třída E

Důraz byl u tohoto modelu kladen na úsporu jak při koupi, tak i dlouhodobě. Pohled na energetický štítek totiž vykouzlí úsměv na vaší tváři. Vyčíst z něj totiž můžete hodnotu 232 kWh, která představuje spotřebu za celý rok. Denní spotřeba tak činí jen 0,636 kWh. Výsledkem je to, že spotřebič patří do třídy E a z dlouhodobého hlediska ucítíte výraznou úsporu.

Výkon? Skvělý!

Mraznička přitom dosahuje nejvyšší kvality mrazení, což znamená čtyřhvězdičkové hodnocení. Za 24 hodin zamrazí až 13,5 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, činí neuvěřitelných 62 hodin, což je hodnota, kterou může závidět i výrazně dražší konkurence. I kdyby vaše domácnost tak byla bez proudu bezmála tři dny, potraviny v mrazáku vydrží stále perfektně zamrazené.

Luxusní objem

Mrazicí část přitom nabízí 300 l prostoru, čímž se řadí mezi největší modely v nabídce a tím pádem uspokojí i náročnější zákazníky – například když chtějí skladovat velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabijačky. Uvnitř naleznete i dva drátěné koše a celkové rozměry spotřebiče činí 85 × 128,5 × 69,6 cm. Pochvalu pak zaslouží i za tichý chod, kdy jeho hlučnost nepřesahuje příjemnou hranici 41 dB. Proto je můžete klidně postavit například do obývacího pokoje, aniž byste byli rušeni.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Pultová mraznička o objemu 300 ltřída E
  • Při výpadku proudu udrží potraviny zmrazené až 62 hodin
  • Možnost manipulace díky 2 přepravním kolečkům
  • Uvnitř mrazničky jsou dva drátěné koše pro přehlednější skladování potravin

Doplňkové parametry

Kategorie: MRAZÁKY
Záruka: 2 roky