Mraznička Hyundai FSB050WW8E bílá

Kód: 1893
Neohodnoceno
Značka: Hyundai
3 550 Kč 2 933,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vše o produktu

volně stojící šuplíkový mrazák • výška 51 cm • objem mrazničky 33 litrů • energetická třída E • výškově nastavitelné nožičky • max. hlučnost 40 dB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyundai FSB050WW8E

Hyundai FSB050WW8E je cenově atraktivní mraznička, která se díky kompaktním rozměrům perfektně hodí pro využití v menších prostorech, jako jsou garsonky či chaty a chalupy. Její předností je vedle toho energeticky efektivní chod a maximální spolehlivost. Jednoduše správná volba pro všechny rozumné zákazníky.

Výkon a úspora

Kromě místa tento model ušetří i vaši peněženku – a to nejen při koupi, ale i dlouhodobě. Pohled na energetický štítek spotřebiče totiž prozradí, že jeho celoroční spotřeba činí pouhých 148 kWh za rok (cca 0,41 kWh za den). Díky tomu se hrdě hlásí ke kolegům z úsporné třídy E. Zajásat může jak vaše peněženka, tak i životní prostředí.

Na druhou stranu nebyl nijak ochuzen výkon. Při objemu 33 litrů totiž mraznička během 24 hodin zvládá efektivně zamrazit až 2 kg potravin. Její účinnost je oceněna 4 hvězdičkami, které značí nejvyšší úroveň mrazení, které dosahují i modely za několikanásobné ceny. Akumulační doba, což je čas, po který jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, činí solidních 7,5 hodin.

Praktická výbava

Vedle příjemných rozměrů, které konkrétně činí jen 51 × 44 × 49 cm, byl kladen důraz také na tichý chod, abyste spotřebič mohli umístit i do obývacích pokojů. A maximální hlučnost pouhých 40 dB potvrzuje, že o provozu mrazničky nebudete ani vědět. V jejím podání potěší také možnost změny směru otevírání dvířek či výškového nastavení nožiček.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Energeticky úsporná třída E
  • Výška spotřebiče jen 51 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: MRAZÁKY
Záruka: 2 roky