PS4 Ovladač SONY - DUALSHOCK4 black

Kód: 1017
Neohodnoceno
Značka: SONY
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Herní Playstation Dualshock ovladač 2. ​​generace pro PS4 přináší ještě lepší zážitek při hraní her. Nový ovladač Playstation klade největší důraz na preciznost práce s ovladačem ve vašich rukou. Herní momenty (obrázky, videa, live stream) můžete sdílet pomocí tlačítka Share. Propracovanějšími se staly analogové tlačítka a zadní páčky. S dotykovým displejem získáte ještě větší herní kontrolu při pohybu herního hrdinu. Dotykový displej zároveň zobrazuje světelnou odezvu - světelný pásek se rozsvítí barvou, podle níž musí hráč provést danou akci. Ovladači nechybí akcelerometr a gyroskop. Nabíjení ovladače a přenos dat probíhá prostřednictvím USB napájení. K dispozici je vestavěný 3,5 mm vstup pro sluchátka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Základní informace

Revoluční ovladač DualShock 4 k nejnovější konzole od společnosti PlayStation s pořadovým číslem 4, přinese zcela nový systém hraní s novou generací konzolových her. Nejen že jsou jeho analogové pohybové tlačítka příjemnější zkonstruovány, aby na nich lépe seděl váš prst, ale obsahuje i dotykovou plochu podobnou touchpadu s několika dotykovými plochami pro zlepšení kontroly nad hrou. Zavedené byly i intenzivnější vibrační motorky, díky kterým budete vtažen přímo do událostí v hrách, a tak to ještě více procítíte. Důležitým faktem je, že je bez kabelů, a proto si s ním najdete polohu, která vám nejvíce vyhovuje a nemusíte se omezovat vzdáleností, v jaké jste od konzoly.

Tvar

Celkové provedení ovladače je vytvořeno tak, aby vám lépe sedl do ruky a tak nabídl hraní, při kterém se budete cítit přirozeně, nerušeně a tak jak byste nedrželi ovladač, ale hru přímo kontrolovali.

Tvar - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Tlačítko Share

Úplnou novinkou v prostředí PlayStation je tlačítko, se kterým kdykoliv v průběhu hry sdílíte svůj dosavadní úspěch, momenty z vašeho hraní nebo vaše triumfy v multiplayeru na sociálních sítích, kde si to podívají vaši kamarádi.

Light Bar

Díky systému světelné lišty se čtyřmi diodami se můžete soustředit na více událostí ve hře, protože tato světla indikují činnosti, které potřebujete vědět. Například intenzita zranění hrdiny, množství zapojeným lidí v multiplayeru nebo okamžik, který vás může ohrozit.

Light Bar - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Porty

Na jedné své straně obsahuje ovladač microUSB port, přes který ho je možné nabíjet. Jde to i přímo přes konzoli a to dokonce i v době, kdy není zapnuta. Dalším užitečným výstupem je AUX pro 3,5 mm jack, se kterým si zapojíte sluchátka a tak je vám umožněno hrát ve vašem vlastním mikroprostředí, kde máte soukromí a nikdo vás nebude vyrušovat.

Porty - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ PS / XBOX
Záruka: 2 roky